Бистра Катерина Володимирівна
Народилася 3 березня 1980 року. Громадянка України.
З 1986 по 1995 р. навчалася в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Марганця Дніпропетровської області.Після закінчення школи вступила до Нікопольського педагогічного училища Криворізького державного педагогічного університету.
У 1999 році закінчила повний курс училища за спеціальністю "Вчитель початкових класів. Вчитель англійської мови в початкових класах". Після закінчення училища навчалася у Криворізькому державному педагогічному університеті (2001 - 2003рр.) та отримала кваліфікацію вчителя початкових класів.
У 2010 році закінчила філологічний факультет Бердянського державного педагогічного університету та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Українська мова та література. Англійська мова. Світова література".
З 2000 по 2007 р. працювала вчителем початкових класів та вчителем англійської мови в ЗОШ № 7.
З 2007 по 2011 р. обіймала посаду вчителя англійської мови у ЗОШ № 12.
З вересня 2011 р. працювала вчителем англійської мови у НВК "Ліцей - СЗШ № 10". Зараз обіймаю посаду директора у цьому ж закладі.
Педагогічний стаж 18 років.
Мої досягнення:
Маю такі сертифікати:
- "Використання інформаційно - комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі"(курси, жовтень 2006.)
- "Розвиток навчальних та творчих здібностей молодших школярів на уроках англійської мови"(семінар,жовтень 2011)
- "Вивчення граматики у середній школі. Особливості планування уроків у початковій школі"(обласний семінар Макмілан, листопад 2011р.)
- "Я - моє здоровя - моє життя"(підготовка педагогів-тренерів, березень 2012р.)
- "Соціальні сервіси WEB-0.2. у навчально-виховному процесі"(вересень, 2012р.)
- Курси підвищення кваліфікації вчителя англійської мови(лютий,2013р.)
- "Запровадження сучасних технологій у викладанні англійської мови"(семінар, березень 2013р.)
- Протягом 2011 - 2012 рр. було розміщено мої публікації у фаховому журналі "Учительський журнал он-лайн"
Педагогічне кредо:
"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання".
!!!Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора - ми вкрадемо у них завтра...
Управлінське кредо:
"Створити колектив - початок справи, триматися разом - шанс здійснення мети. Працювати єдиною командою - щастя творення успіху".
Життєве кредо:
"Не відкладай життя на завтра!"
Головне в житті кожної людини - це знайти справу свого життя. Знайти те, до чого лежить душа. Знайти те, де хочеться працювати та здійснювати зміни. Перший крок в цьому напрямі - відшукати ту справу в школі, в шкільному житті, в освітньому середовищі, в якій хотілося б реалізувати себе.
Ефективний вчитель знає, що життя - це невпинний навчальний процес. Якщо ми говоримо, що освіта потребує змін, необхідно керувати змінами, щоб відповідати Духу епохи. Ми настільки успішні, наскільки успішно ми керуємо змінами. Головна зміна повинна мати відношення до місії освіти. Яка у нас місія освіти? Це підготовка до життя чи до екзаменів? На мій погляд, школа не для того, щоб готувати учнів до екзаменів, а для того, щоб готувати їх до життя. Це її місія.
Школа має забезпечити передачу суспільного досвіду та суспільних цінностей. "Треба запалити смолоскип, а не наповнити посудину" - це відоме гасло відтворює моє бачення сучасної освіти. Стосунки у всіх ланках шкільного життя мають бути партнерськими та демократичними. Яким має бути оточення? Це оточення позитиву, оточення Добра.
- "Я - моє здоровя - моє життя"(підготовка педагогів-тренерів, березень 2012р.)
- "Соціальні сервіси WEB-0.2. у навчально-виховному процесі"(вересень, 2012р.)
- Курси підвищення кваліфікації вчителя англійської мови(лютий,2013р.)
- "Запровадження сучасних технологій у викладанні англійської мови"(семінар, березень 2013р.)
- Протягом 2011 - 2012 рр. було розміщено мої публікації у фаховому журналі "Учительський журнал он-лайн"
Педагогічне кредо:
"Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання".
!!!Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як навчали вчора - ми вкрадемо у них завтра...
Управлінське кредо:
"Створити колектив - початок справи, триматися разом - шанс здійснення мети. Працювати єдиною командою - щастя творення успіху".
Життєве кредо:
"Не відкладай життя на завтра!"
Головне в житті кожної людини - це знайти справу свого життя. Знайти те, до чого лежить душа. Знайти те, де хочеться працювати та здійснювати зміни. Перший крок в цьому напрямі - відшукати ту справу в школі, в шкільному житті, в освітньому середовищі, в якій хотілося б реалізувати себе.
Ефективний вчитель знає, що життя - це невпинний навчальний процес. Якщо ми говоримо, що освіта потребує змін, необхідно керувати змінами, щоб відповідати Духу епохи. Ми настільки успішні, наскільки успішно ми керуємо змінами. Головна зміна повинна мати відношення до місії освіти. Яка у нас місія освіти? Це підготовка до життя чи до екзаменів? На мій погляд, школа не для того, щоб готувати учнів до екзаменів, а для того, щоб готувати їх до життя. Це її місія.
Школа має забезпечити передачу суспільного досвіду та суспільних цінностей. "Треба запалити смолоскип, а не наповнити посудину" - це відоме гасло відтворює моє бачення сучасної освіти. Стосунки у всіх ланках шкільного життя мають бути партнерськими та демократичними. Яким має бути оточення? Це оточення позитиву, оточення Добра.
